Moje konto Moje konto

Ashwagandha 450mg 100 kaps.

23.99
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 5904426554602

Indeks/kod produktu: 5904426554602

Waga: 0.3 kg

Producent: Swanson

Opis produktu Ashwagandha 450mg 100 kaps.

Ashwagandha (Withania somnifera), jest znana także jako: indyjski żeń-szeń czy wiśnia Winter. Ashwagandha rośnie w Azji, jest krzewem osiągającym wysokość około 150 cm. Najlepsze właściwości lecznicze posiada korzeń tej rośliny i owoce. Jest najbardziej znana ze swoich właściwości antydepresyjnych i uważana za doskonały stabilizator nastroju. Wzmacnia układ immunologiczny i podnosi wydolność organizmu na wysiłek fizyczny. W Indiach stosuje się ją jako środek uspokajający, wyciszający i przynoszący zdrowy sen. Ponadto ashwaganha zwiększa wydolność fizyczną, koordynację psychomotoryczną i zmniejsza czas reakcji - z tego powodu chętnie stosowana jest przez sportowców.
Ashwagandha jest ziołem które pomaga zaadoptować organizm do czynników stresowych. Minimalizuje rozregulowanie organizmu, które może prowadzić do chorób niezależnie od wywołującej je przyczyny: ubogiej diety, braku snu, fizycznego czy psychicznego obciążenia, substancji toksycznych w otoczeniu. Jest szczególnie skuteczna w terapii chorób związanych ze stresem takich jak zapalenie stawów, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, ogólne wycieńczenie itp. Wyciąg z korzenia ma wpływ na wzrost hemoglobiny, erytrocytów i białych krwinek. Ma działanie antyoksydacyjne, neutralizuje krążące w organizmie wolne rodniki, chroni komórki przed niekorzystnymi wpływami. Działa odmładzająco, odżywia umysł i ciało, spowalnia procesy starzenia, zwiększa witalność, powoduje szybszą rekonwalescencje w przypadku dolegliwości fizycznych i psychicznych, poprawia brzmienie głosu
Ashwagandha jest wyjątkowym ziołem o szerokim działaniu pozwalającym na lepsze funkcjonowanie w warunkach codziennego stresu. 
 
WARTOŚĆ ODŻYWCZA:

Wartość odżywcza

1 kapsułka

% realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA

Ashwagandha (Withania somnifera),  (korzeń)

450 mg

*

 
 
SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
 
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.
 
PRZECIWWSKAZANIA: Produkt nie wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
 
PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
OPAKOWANIE:  400 mg / 100 kapsułek.
 
PRZYDATNOŚĆ DO SPOŻYCIA: wrzesień 2019 r.
UWAGA! Firma SWANSON podaje na swoich produktach DATĘ PRODUKCJI preparatu, proszę jej nie pomylić z datą ważności, przydatność do spożycia to 2,5 roku od podanej daty produkcji na opakowaniu, a w przypadku niektórych probiotyków 12 miesięcy.
 
INFORMACJE O PRODUCENCIE: 
Firma Swanson Health Products to jedna z najpopularniejszych firm produkujących suplementy diety w USA od 40 lat. Jej produkty spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) oraz posiadają certyfikat FDA co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Produkcja preparatów z surowców naturalnego pochodzenia, odbywa się zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyka Produkcyjną), których spełnienie pozwala uzyskać najwyższą możliwą jakość produktów.

 

 

 

Poleć produkt

:
:
: