Moje konto Moje konto

Kora wierzby białej 400mg 90 kaps.

25.14
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 5904412201466

Indeks/kod produktu: 5904412201466

Waga: 1.00 kg

Producent: Swanson

Opis produktu Kora wierzby białej 400mg 90 kaps.

Charakterystyka:
Kora wierzby białej jest naturalnym źródłem glikozydów salicylowych, które w organizmie człowieka przekształcane są do kwasu salicylowego. W 1828 r wyodrębniono z kory wierzby związek czynny jakim jest salicyna i wprowadzono do lecznictwa w miejsce chininy. Jednak zastosowanie kory wierzby białej znane było już dużo wcześniej – w antycznej medycynie greckiej zalecana była na stawy. W średniowieczu była ona stosowana jako środek na ból i gorączkę.

Sposób użycia:
Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. 
Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 
INFORMACJE O PRODUCENCIE: 
Firma Swanson Health Products to jedna z najpopularniejszych firm produkujących suplementy diety w USA od 40 lat. Jej produkty spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) oraz posiadają certyfikat FDA co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Produkcja preparatów z surowców naturalnego pochodzenia, odbywa się zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyka Produkcyjną), których spełnienie pozwala uzyskać najwyższą możliwą jakość produktów.

 

 

 

Poleć produkt

:
:
: