Moje konto Moje konto

Melatonina 500mcg 60 kapsułek

11.54
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 590146397548208

Indeks/kod produktu: 590146397548208

Waga: 0.1 kg

Producent: Swanson

Opis produktu Melatonina 500mcg 60 kapsułek

Ten hormonalny przeciwutleniacz jest wytwarzany podczas snu przez szyszynkę znajdującą się w podstawie mózgu. Pomaga on utrzymać prawidłowe biorytmy organizmu. Kontroluje nasz zegar biologiczny (rytm snu i czuwania), może być zatem pomocny przy problemach z zasypianiem. Z wiekiem poziom melatoniny obniża się. Suplementacja może opóźniać efekty starzenia, zwłaszcza poprzez zapobieganie niszczeniu komórek mózgu w procesach oksydacyjnych które prowadzą do wielu poważnych dolegliwości. Dodatkowo melatonina może wzmacniać reakcje immunologiczne poprzez aktywacje komórek.
Wartość odżywcza 1 kapsułka % realizacji dziennego
zapotrzebowania RDA
Melatonina 500mcg *

Skład: mąka ryżowa, hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka warzyw).

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka pół godziny przed snem

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 
INFORMACJE O PRODUCENCIE: 
Firma Swanson Health Products to jedna z najpopularniejszych firm produkujących suplementy diety w USA od 40 lat. Jej produkty spełniają wysokie normy amerykańskiej FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) oraz posiadają certyfikat FDA co jest gwarantem bezpieczeństwa zdrowotnego preparatów. Produkcja preparatów z surowców naturalnego pochodzenia, odbywa się zgodnie z normami GMP (Dobrą Praktyka Produkcyjną), których spełnienie pozwala uzyskać najwyższą możliwą jakość produktów.

 

 

 

Poleć produkt

:
:
: