Moje konto Moje konto

Witamina D3 120 tab

32.00
Usuń z ulubionych

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Numer katalogowy: 00000001100041111221

Indeks/kod produktu: 00000001100041111221

Waga: 0.1 kg

Producent: Vivio

Opis produktu Witamina D3 120 tab

Opis

Witamina D3 inaczej nazywana jest witaminą „słońca”. Aby utrzymać wystarczający poziom witaminy D3 w organizmie należy spożywać produkty, które zawierają ją w sobie bądź wspomóc się suplementami.  

Witamina D3 powinna być aplikowana małym  dzieciom i niemowlakom  w celu zachowania prawidłowego  rozwoju dziecka. Witamina ta jest również wskazana kobietom ciężarnym i matkom karmiącym. Witamina D3 ma wiele zalet. Dzięki jej odpowiedniemu poziomowi w naszym organizmie można zmniejszyć ryzyko występowania osteoporozy czy złamań kości. Poprawia kondycję fizyczną górnych i dolnych kończyn, zmniejsza przebieg i nasilenie depresji oraz może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka czy cukrzycę typu 1. 


Informacje dotyczące właściwości oraz działania oferowanego produktu zostały przygotowane na podstawie materiałów ogólnodostępnych.

Skład

Witamina D3 (cholekalcyferol), substancja wypełniająca-celuloza mikrokrystaliczna, maltodekstryna, stabilizator-fosforany wapnia, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja przeciwzbrylająca- dwutlenek krzemu.

Opakowanie zawiera 120 tabletek.


Stosowanie

Ilość w 1 dziennej pocji to tj.: 1/2 tabletce 25 µg (1000 IU) RWS 500%

Spożywać 1/2 tabletki po posiłku raz dziennie. 

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji. 


Przeciwwskazania

Nie przekraczać zalecanej  porcji do spożycia w ciągu dnia.  Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Poleć produkt

:
:
: